Ceny


Informacje o producencie lamp Eglo. Informacje o firmie, projektach, designie i cenach.

Logo Eglo - Lampy

Oświetlenie każdego pomieszczenia jest istotną sprawą. Odpowiednio dobrane lampy i siła światła potrafią odmienić każdą przestrzeń. Lampy Eglo to sprawdzony sposób na unowocześnienie pokoju, kuchni, czy łazienki. Asortyment jest niezwykle bogaty i rozbieżny w swoich cenach. Niezbyt skomplikowane i wymyślne kinkiety możemy nabyć w Internecie już od około 20zł. To bardzo dobra cena, która powinna zadowolić większą część klientów, chcących oświetlić swoje ciemne mieszkanie.

Ceny lamp wiszących

Myśląc natomiast o zakupie lampy wiszącej z produktów tej firmy musimy przygotować co najmniej 35 zł. Taka kwota również nie jest wygórowana i pozwala na odświeżenie mebli swego domu po bardzo niskiej cenie. Każdy wie, że żyrandol czy lampa może bardzo odmienić wystrój każdego pomieszczenia. Dlatego nie powinno się na tym oszczędzać. Jeśli marzy się nam natomiast niewielka lampa stojąca przy nocnym łóżku, to również dobrze jest obejrzeć lampy eglo. Romantyczną i subtelną lampkę można zakupić za około 55 zł. Czym jest taka cena w zamian za przyjemnie spędzony czas w sypialni oświetlonej gustowną lampką nocną? Jednak to jeszcze nie wszystko.

Lampa gabinetowa

Można zrobić komuś prezent kupując lampę gabinetową, która ułatwi pracę osobie spędzającej większość swojego dnia w biurze. Taki wydatek to około 77 zł. Przecież to nie jest wygórowana cena za gustowny prezent dla bliskiej nam osoby. Tak więc widać, że lampy Eglo mogą nabywać klienci o różnym stanie swojego portfela.