Design


Informacje o producencie lamp Eglo. Informacje o firmie, projektach, designie i cenach.

Logo Eglo - Lampy

Jeśli naszą zmorą jest ciemny pokój w naszym domu, niezwłocznie należy zgłosić się do profesjonalistów. W tej kategorii prym wiodą lampy Eglo. Jeśli chodzi o ofertę produktów jest ona szeroka i wielozadaniowa. Na jej główny podział składa się oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne. W każdym katalogu znajdziemy lampy do każdego rodzaju pomieszczenia jakie może znajdować się w każdym domu. Dla najbardziej wymagających klientów zostały opracowane specjalne systemy linkowe, które mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Modne podświetlenie podłóg i sufitów

Ostatnimi czasy bardzo modne stały się oprawy wbudowywane, które umożliwiają podświetlenie podłóg i sufitów. Lampy Eglo umożliwiają i takie rozwiązanie. Uczynią one każde pomieszczenie bardziej nowoczesnym i niepowtarzalnym. Lampy te maja niepowtarzalny design, który zadowoli każdego klienta. Przystosowane są one zarówno do współczesnych pomieszczeń, jak i do tych stylizowanych na starsze. Różne kolekcje lamp charakteryzują się innym klimatem i dają klientom wiele możliwości. Przez lata firma dopracowywała w szczegółach swoje produkty, aby jak najlepiej zadowolić klientów. Udało jej się to w pełni.

Lampy zewnętrzne

Lampy Eglo to także lampy zewnętrzne, które potrafią odmienić otoczenie domu. Dom, którego ściany są oświetlone wieczorami przez dopasowane lampy, wygląda bardzo gustownie i nowocześnie. Jeśli posiadamy ogród, możemy wybrać lampy z serii Garden Living, które pozwolą połączyć funkcjonalność z nowym obliczem ogrodu. Odpowiednio dobrane oświetlenie pozwoli na to, aby nasz dom stał się ozdobą całej okolicy i inspiracją dla innych.